Båtplatser och protokoll

 


klicka här för större bild

Båtplatskö

Efternamn Förnamn
1 Widell Björn
2 Bengtsson Henry
3 Axfors Christina
4 Rosenkvist Per Anders
5 Petersson Christoffer
6 Sjödin Cecilia
7 Arvidsson Olof
8 Lilienström Magnus
9 Albertsson Patrik
10 Levander Mona
11 Weibull Fredrik
12 Hansson Bo
13 Birkfeldt Johan
14 Elofson Magnus
15 Walther Oscar
16 De Schoutter-Ståhle Christina
17 Weister Olof
18 Trolle Ulf
19 Frankel Jonas
20 Montgomery Anna
21 Wigerstad Ingrid
22 Jarlman Olof
23 Lundgren  Claes
24 Adrem Anders
25 Persson Joakim
26 Garsten Lisa
27 Lindfelt Annika
28 Thambert Carin
29 Wachtmeister Baltzar
30 Dencker Lennart
31 De Geer Jacob
32 Elmersson Nina
33 Nilsson Brunlid Linus
34 Elsmén Erik
35 Orrling Håkan
36 Lindén Daniel
37 Andersson Roger
38 Andersson Simon
39 Benckert Henrik
40 Grönhagen Carl-Fredrik
41 Maras Danko
42 Rosenörn-Lehn Carl
43 Althoff Richard
44 Ekman Claus
45 Stolt Patrik
46 Karlberg Johan
47 Marthins Göran
48 Walther Malin
49 Rudin Staffan
50 Sköld Niklas
51 Palmgren Björn
52 Stahle Peder
53 Sahlberg Amandus
54 Lönnquist Johan
55 Blomquist Elisabeth
56 Steien Victor


___________________________________________

Protokoll

Årsredovisningar

2017

2016

2015

Protokoll från årsmöten

180325

170415

160418

150404

140419

140419

130330

120407

110423

100403___________________________________________

Protokoll från styrelsemöten.

160229

151129

150927

150201

141102

140831

140525

140209

131103

131006

130707

130512

130303

130203

121007

120826

120701

120513

120325

120122

111009

110828

110619

110515

100425

100411

100314

100228

___________________________________________

 

Styrelsen
består av följande ledamöter:

Jan E Eriksson
j.e.erikson@telia.com
Ordförande

Rolf Lundgren
klipphyddan@telia.com
Sekreterare

Lars Bergwall
larsbergwall@telia.com
Kassör

Göran Elsmén
Max Garsten
Sören Elén
Ord. ledamöter

Henrik Wettin
Linus Nilsson
suppleanter

Hamnkapten
Henrik Wettin
arildshamnkapten@arild.se
0703-855 655

För medlemmar